Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Bibliosoft" Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентство та інновації: startup-проекти молодих дослідників»

17 березня 2016 року члени гуртка «Bibliosoft» Бондаренко Анастасія, Ковтун Яна та Дубик Дмитро взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Студентство та інновації: startup-проекти молодих дослідників», яка відбулася на базу Київського університету імені Бориса Грінченка. У своїй доповіді студенти розкрити результати дослідницького проекту «Система управління якості менеджменту в бібліотеці: від теорії до практики».
Керівники проекту: Дудник О.В., Станжур Т.Г.