Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Калейдоскоп" Фестиваль наукових гуртків

Фестиваль наукових гуртків

26 вересня 2017 року науковий гурток Циклової комісії з педагогічної освіти "Калейдоскоп" узяв активну участь у фестивалі наукових гуртків Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. Презентація гуртка відбулася на сцені у формі мініатюри під назвою "На прийомі у психолога". Студенти авансували тему наступного дослідження, яке вони незабаром розпочнуть вивчати. Виступ супроводжувався презентаційними слайдами про наукову діяльність гуртка, його цілі та здобутки. Членський актив запропонував девіз гуртка, яким було вдало та яскраво завершено виступ: " Успішні, завзяті, розумні і чуйні, з наукою дружні  і разом – потужні! "