Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Калейдоскоп" Заняття з елементами тренінгу «Комунікативні вміння як засіб соціальної адаптації особистості»

09.02.2017р. відповідно до плану роботи наукового гуртка «Калейдоскоп» було проведено заняття з елементами тренінгу «Комунікативні вміння як засіб соціальної адаптації особистості». У занятті взяли участь студенти 2-го курсу, спеціальності «Початкова освіта». Студенти вивчали прийоми ефективного спілкування, ознайомлювалися з найбільш ефективними методами вирішення конфліктних ситуацій, намагалися пізнати себе через взаємодію з іншими. У відгуках до заняття студентами було зазначено, що такі форми роботи є цікавими та корисними для роботи у майбутньому та в особистому житті зокрема.