Ви тут: Головна Інформація Студентам Студентське життя Події студентського життя Участь у зібранні, присвяченому 75-річчю з дня заснування звання «Герой Соціалістичної Праці»

10 грудня 2013 року студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у Всеукраїнському урочистому зібранні, присвяченому 75-річчю з дня заснування звання «Герой Соціалістичної Праці».

Студенти привітали учасників засідання теплими словами, вокальними та танцювальними композиціями.

Голова ради Організації ветеранів України, народний депутат України П.С.Цибенко подякував студентам за виступ та вручив почесну грамоту.