Ви тут: Головна Інформація Студентам Студентське життя Події студентського життя Квест «Живи активно!»

Квест «Живи активно!»

02 жовтня 2019 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з Радою студентського самоврядування Університетського коледжу провели для першокурсників квест «Живи активно!».
Під час заходу студенти мали можливість, виконуючи різноманітні цікаві завдання, ознайомитися з діяльністю наукових гуртків і Ради студентського самоврядування коледжу.
Модератори заходу: Кравець С. Г., викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту, Мусіяченко О.С., викладач ЦК суспільних дисциплін і правознавства.