Ви тут: Головна Інформація Студентам Студентське життя Події студентського життя Цикл тренінгів для студентів «Безпечна поведінка в Інтернеті»

Цикл тренінгів для студентів «Безпечна поведінка в Інтернеті»

29-31 березня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся цикл тренінгів для студентів І курсу на тему: "Безпечна поведінка в інтернеті".
Під час тренінгів студенти обговорили небезпеки, які існують в мережі Інтернет, ознайомились з основними правилами поведінки, потренували навички адекватного реагування на небезпеки мережі, а також обачливе і відповідальне ставлення до різних видів онлайн діяльності.
Щиро дякуємо за підтримку проекту директору Інституту людини Безпалько Ользі Володимирівні, а також безпосереднім керівникам проекту Лях Тетяні Леонідівні, Спіріній Тетяні Петрівні та студентам 6 курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" – Власенко Ірині, Лук'янець Тетяні, Малковій Ользі, Пономарьовій Дар'ї, Расцвєтову Руслану, Ткачук Тетяні, Трибуль Вікторії, Файдюк Олені та Шафран Олені.