Ви тут: Головна Інформація Студентам Студентське життя Клуб зустрічей з цікавими людьми Зустріч з кандидатом філософських наук, членом Спілки журналістів України Сергієм Русаковим

24 листопада 2016 року до Університетського коледжу Університету Грінченка завітав головний редактор газети "Педагогічні кадри", журналіст тижневика "Освіта", член Національної спілки журналістів України Сергій Русаков.
Під час зустрічі журналіст розповів студентам про техніку створення статей, а також назвав основні правила написання текстів для ЗМІ. "Письменництво – це насамперед важка щоденна праця", - наголошує він. Сергій Русаков також є автором збірок "Філософія туги" та "Келих імпульсів", куратором низки освітніх проектів. Студенти з цікавістю слухали гостя, а по закінченню лекції засипали його запитаннями.