Ви тут: Головна Інформація Студентам Самоврядування Структура студентського самоврядування Університетського коледжу

Структура студентського самоврядування Університетського коледжу

Трухан Ірина Олександрівна

Член Студентського Парламенту

Член Ради студентського самоврядування

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Федоренко Віта Олександрівна

Чепелєв Костянтин Андрійович

Шахназаров Олександр Олександрович

Шевченко Юлія Андріївна