Ви тут: Головна Інформація Студентам Розмовний клуб "ET Club" ('English talkers') Засідання розмовного клубу “Speaking Club” за темою “Travelling by Air”

Засідання розмовного клубу “Speaking Club” за темою “Travelling by Air”

22 листопада 2016 року відбулося засідання розмовного клубу “Speaking Club” за темою “Travelling by Air”. Мета обговорення – підвищення рівня іншомовної компетенції студентів засобами уявної гри. Опановуючи лексику з тематичного циклу “Travel Broadens the Mind”, студенти мали змогу удосконалити навички спілкування англійською мовою під час віртуальної авіаподорожі за кордон.

Модератор: Лещенко Світлана Миколаївна, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу.

22 листопада 2016 року відбулося засідання розмовного клубу Speaking Club” за темою “Travelling by Air”. Мета обговорення – підвищення рівня іншомовної компетенції студентів засобами уявної гри. Опановуючи лексику з тематичного циклу “Travel Broadens the Mind”, студенти мали змогу удосконалити навички спілкування англійською мовою під час віртуальної авіаподорожі за кордон.